Adwokat rozwód Gdańsk

Sprawy rozwodowe

STRONA GŁÓWNA > SPRAWY ROZWODOWE

Sprawy rozwodowe

Zapewne znajdujesz się na tej stronie, ponieważ chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczących rozwodu. Odsyłam Cię drogi odwiedzający na stronę główną, na której znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat tego postępowania. Zajrzyj również na mojego bloga. Zamieszczam tam podpowiedzi z zakresu prawa rodzinnego, również w sprawach o rozwód.

Jeżeli chciałbyś uzyskać więcej informacji i porozmawiać o swojej sprawie o rozwód, skontaktuj się ze mną. Do Twojej dyspozycji pozostawiam trzy formy kontaktu, a mianowicie za pośrednictwem formularza kontaktowego, poczty e-mail lub telefonicznie.

W godzinach pracy mojej Kancelarii Adwokackiej w Gdańsku, to jest od 10:00 do 19:00 od poniedziałku do piątku, pozostaję do Twojej dyspozycji. 

Korzystanie z pomocy wyspecjalizowanej Kancelarii Rozwodowej jest gwarancją tego, że Twoją sprawą zajmie się prawnik, który posiada bardzo bogate doświadczenie w prowadzeniu takich spraw. Znajdujesz się w miejscu, w którym praktyka prawna z zakresu prawa rodzinnego jest dla nas absolutną podstawą.

Skontaktuj się ze mną

Czy warto samodzielnie złożyć pozew o rozwód?

Z punktu widzenia obowiązujących przepisów prawa nie masz obowiązku korzystania z usług adwokata lub radcy prawnego. Możesz samodzielnie sporządzić pozew, przygotować załączniki, a następnie opłacić go i wnieść do właściwego Sądu.

Moje doświadczenie wskazuje jednak, że nie zawsze będzie to najlepsze rozwiązanie. Przygotowanie dobrego pozwu rozwodowego nie jest łatwe i wymaga wielu lat doświadczenia i praktyki.

Musisz pamiętać, że od jakości tego pisma procesowego zależy w dużej mierze los Twojej sprawy i czas jej trwania. Wynik sprawy o rozwód będzie rzutował na resztę Twojego życia…

Skorzystanie z pomocy adwokata rozwodowego to dobra inwestycja. Zaoszczędzisz czas i nerwy, a będziesz mieć pewność, że Twoją sprawą zajmuje się fachowiec.

Jeżeli druga strona sporu reprezentowana jest przez profesjonalnego pełnomocnika w osobie adwokata lub radcy prawnego, to możesz mieć nierówne szanse w takiej sprawie. Z moją pomocą wyrównasz ewentualną dysproporcję… 🙂

Czy pierwsza rozmowa telefoniczna jest płatna?

Nie. 🙂

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej poznaję Twoją sprawę i przybliżam Ci warunki współpracy z moją Kancelarią Adwokacką.

Jestem tutaj po to, aby pomóc Ci rozwiązać wszystkie Twoje problemy.

Wysłanie wiadomości jest tożsame z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu (imię, adres e-mail, numer telefonu). Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania wiadomości i otrzymania odpowiedzi. Dane będą przetwarzane wyłącznie przez Administratora strony internetowej www.adwokatrozwodgdansk.pl. W każdym czasie mogą się Państwo zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, sprzeciwu wobec przetwarzania, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO)
Kontakt z Kancelarią